Sony | ZX series | MDR-ZX310AP | Wired | On-Ear | Microphone | Black
- TootjadSony
- Mudel: MDRZX310APB.CE7
- Saadavus: 5
-
28€
Sony | ZX series | MDR-ZX310AP | Wired | On-Ear | Microphone | Black
| All | |
| Audioväljund | Stereo |
| Draiveri tüüp | Dynamic |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 132 mm |
| Gross depth master carton | 195 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Gross weight | 0.214 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross width master carton | 140 mm |
| Juhtseade | 3 cm |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Kaal | 125 g |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Kõrvaklapi väljund | No |
| Magneti tüüp | Neodymium |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.134 kg |
| Net weight master carton | 0.856 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 808 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Peakomplekti tüüp | Binaural |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Pistmikukontaktide kate | Gold |
| Plastic (No PET) | 68.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | ZX series |
| Producer product name | MDR-ZX310AP |
| Sagedusvahemik | 10 - 24000 Hz |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tundlikkus | 98 dB |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Väljundi näivtakistus | 24 |
| Volume (m3) | 0.0010692 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: sony zx series mdr-zx310ap wired on-ear microphone black, mdrzx310apbce7, sony, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid


